تبلیغات
کردستان من - یک تفسیر دقیق از اخوان در سال 1980
کردستان من
هیچ چیزی برای همیشه نیست...

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

یک تفسیر دقیق از اخوان در سال 1980

این نوشتار در تاریخ 5 فوریه 2011 برای سایت هنری مکو نوشته شده است.

 

یک تفسیر دقیق از اخوان در 1980 ارائه میدهد:

«اخوان المسلمین واقعی شیخی متعصب با پیروان به همان اندازه متعصب نیست، نه حتّی ملاها و شیخ های سطح بالا همان کسانی که تمامی جنبش چنین مردان را رهبری میکنند.

اخوان المسلمین واقعی آنهایی هستند که دستشان را آلوده به حرفه کشتن و سوزاندن نمیکنند. آنها بانکداران مرموز و سرمایه دارانی هستند که در پشت پرده قرار میگیرند، اعضای قدیمی خانواده های عرب، ترک، یا ایرانی، کسانی که شجره نامه شان آنها را در زمره اشراف الیگارشی قرار میدهد... و اخوان المسلمین پول است.

 

(بقیه در ادامه مطلب)

با همدیگر، اخوان احتمالاً کنترل دهها میلیارد دلاربصورت منابع پول شدنی بسیار سریع، و کنترل میلیاردهای بیشتری را در عملیات سوداگری روزانه در دست دارند، در همه چیز از تجارت نفت و بانکداری تا فروش مواد مخدر ، فروش غیر قانونی سلاح، و قاچاق طلا و الماس ... یک دسته تروریست های قابل خریداری؛ آنها شریک در یک امپراطوری قدرتمند مالی در سرتاسر جهان هستند که از تعدادی حساب بانکی در سوئیس تا پناهگاههای دور از دسترس در دوبی، کویت و هنگ کنگ گسترش می یابد.

داستان واقعی اخوان المسلمین خارق العاده تراست از آنچه تخیل محض نویسندگان رمان های جاسوسی توانسته خلق نماید. آن بصورت یک توطئه عمل مینماید، اعضایش خوش آمدگویی رمزی و کلمه عبورهای مخفی رد و بدل میکنند. هر چند که لیست عضویت رسمی وجود ندارد؛ اعضای آن سازمان دهی شده در  سلول ها یا گروه های سلسله مراتبی میباشند.

اخوان المسلمین مرزهای ملّی را به رسمیت نمی شناسد، در سراسر دنیا گسترش یافته. بعضی از اعضای آن مقامات دولتی، دیپلمات ها، و مردان نظامی هستند؛ بقیه گانگسترهای خیابانی و متعصبین میباشند. درحالیکه رهبران اخوان المسلمین در خانه های مفروش مجلل و یا اطاقهای شیک هیئت مدیره  بالاترین موسسات مالی هستند، در طبقات پائین تر قسمتی از اخوان المسلمین یک ارتش شبه نظامی از اراذل و اوباش و آدمکشان است.

نه حتّی مسیحی، یهودی، یا هیچ مذهب دیگری. در درونی ترین بخش های آن مردان به همان سادگی دینشان را تغییر میدهند که دیگر مردان پیراهن شان را عوض میکنند. همه با هم اخوان المسلمین اصلی به اسلام تعلق ندارد، بلکه به فرقه های جاهلیت پیش از اسلام که پرستش مادر مقدس در دوران عربستان باستان مرسوم بود تعلق دارند.

هر چند دستفروشان اسطوره شناسی مایلند که ما باور کنیم اخوان المسلمین ابراز برحق یک پدیده اجتماعی عمیقاً ریشه گرفته را نمایندگی میکنند، در واقعیت چنین نیست. و اینکه اخوان المسلمین نمایندگی بخش بسیار کوچکی از مسلمانان معتقد جهان را میکند.

توسط یک رشته حذفیات خارق العاده، اخوان المسلمین بر روی لیست های تروریسم آمریکا، انگلیس، ناتو یا سازمان ملل ظاهر نمیشود، با توجه به سابقه اش و وجود نداشتن هیچگونه محدودیتی برای انجام قتل و بمب گذاری هایی که به فراوانی و بخوبی مستند شده اند. این غیر قابل درک است که هر سازمان رسمی که لیست های تروریسم را تهیه میکند از سابقه قتل و ترورهای اخوان المسلمین بی اطلاع بوده باشد، علاوه بر آن، آمریکا و انگلیس در واقع از آنها استفاده کردند ( از طریق مراکز پناهندگی ال کیفا) با جمع کردن نیرویی برای بیرون راندن روسها از افغانستان.

پایان غیر قابل اجتناب است، یک شمشیر چند لبه برای اجاره کردن است و یک یا بیشتر جناح هایی هستند که هنوز بعضی اوقات مورد استفاده آژانس های اطلاعاتی غربی بعنوان یک سلاح مخرب و قابل انکار کردن قرار میگیرند – یک باند مافیایی قابل اجاره و در حّد بالا  قاتلین سران کشورها. در یک زمان، یک شعبه از اخوان المسلمین مأمور پرداخت اسرائیل در لبنان بود.

شانس اینکه مصر دارای یک رهبر منصف و غیر وابسته شود یک به ده میباشد. وقتی دارای «دمکراسی» شدند، هر مهره ناسازگاری را میتوان با اجاره یک باند آدمکش حذف نمود و جایش یک رئیس جمهور یا نخست وزیر سازشکارتر قرار داد و می توان گفت اخوان المسلمین آینده مصر را به خطر انداخته است.

از هر کس در سازمان انرژی اتمی میخواهید در مورد فساد و قوم و خویش گرائی البرداعی سؤال کنید. از هر یک از اعضای آژانس در مورد جایگزین شدن محرمانه ماموران اطلاعاتی با اعضای تیم بازرسی آژانس اتمی سازمان ملل از عراق در حین ریاست البرداعی سؤال کنید.

در مصر، مرگ هم اکنون در فرآیند قالب شدن است و نهایت سادگی (مخصوصاً دانشجویان جوان که با هیجان شدید و هیستریک جلوی دوربین خبری رسانه های غربی فریاد «آزادی» سر میدهند، قادر به فکر کردن نیستند، فقط مانند یک طوطی رفتار میکنند و سپس در کنج قفس انکار پنهان میشوند) برای درک این واقعیت بسیار تنبل و کم توجه هستند، برای اینکه غرق در حرص و غذا خوردن، تلویزیون، پول و غرور میباشند در حالیکه کشورشان، آزادی شان و آینده کودکان شان در زیر دماغ شان بدون اینکه متوجه شوند توسط این حزب از آنها دزدیده شده.

کاندیداهای گولاگ.

فقط خداوند منّان میتواند این دنیای اشباع شده را نجات دهد، امّا همانطور که در عربی میگویند: «یا خبر بی فلوس، بکره بلاش» یعنی اخبار امروز پولکی است، امّا فردا مجانیست.پایان.

عملکرد تک تک افراد یک ملت در تعیین سرنوشت کشور شان مهم است، اگر فقط مردم به همین اصل ساده و مسلم باور داشته باشند و در تصمیم گیری ها مستقل و با استفاده از عقل، تجربه و وجدان عمل کنند تغییرات بزرگی بوجود خواهد آمد، بزرگترین دشمن ما دنباله روی از این یا آن شحص معروف و متکبر است و با وجود تجربه کردن همه گونه اشخاص از پادشاه وطن پرستی که فرار میکند گرفته تا مرجع تقلیدی که دست به کشتار میزند دیده ایم و باز درس نمیگیریم و در بدر دنبال یکی دیگر میگردیم، تا اینکه چه وقت استعمارگران یکی را برایمان بسازند، با زیباترین وعده ها و معتبرترین حامیان و آنگاه به بهانه جنگ،آشوب و یا یک ترور بار دیگر بزن وببندهای جدید و حکومت مستبد دیگر و اینبار از نوع جهانی اش بر ما تحمیل نمایند.

درباره وبلاگ

sardasht1@yahoo.com
مدیر وبلاگ : زانیار

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

----------

برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

---------- Online User ----------------------------------------------------------------